06:00
-
|
Σακραμέντο Ρεπάμπλικ
Ρίο Γκράντε Βάλεϊ Τόρος
|
|
|
06:00
-
|
Βένους
Λάε Σίτι
|
|
|
06:59
-
|
Κολοράντο Ράπιντς ΙΙ
Μινεσότα Γιουν. ΙΙ
|
|
|
07:00
-
|
Βαλεντάιν Φοίνιξ
Κουκς Χιλ Γιουνάιτεντ
|
|
|
07:00
-
|
Μπροντμεντόου Μάτζικ
Τσάρλεστόουν Ατζούρι
|
|
|
07:30
-
|
Εντζγουόρθ Ιγκλς
Λάμπτον Τζάφας
|
|
|
08:00
-
|
Μέιτλαντ
Λέικ Μακουάρι Σίτι
|
|
|
08:00
-
|
Σ.Κ. Μάρινερς Γιουθ
Σεντ Τζορτζ Σεντς
|
|
|
08:00
-
|
Μάνλι Γιουνάιτεντ
Μπλάκταουν Σίτι
|
|
|
08:15
-
|
Ίπσουιτς Νάιτς
Σ. Γ. Κουίν. Θάντερ
|
|
|
09:00
-
|
Γκουανγκάλιν Γιουν.
Μονάρο Πάνθερς
|
|
|
09:15
445
|
Μόρετον Μπέι Γιουν.
Πενίνσουλα Πάουερ
|
|
|
10:15
1000
|
Μπρίσμπεϊν Ρόαρ Γιουθ
Σανσάιν Κοστ Γουόντερερς
|
|
|
10:30
1350
|
Ιβάκι
Ματσουμότο Γιαμάγκα
|
|
|
11:00
-
|
Σάνσαϊν Κοστ
Σάουθσάιντ Ίγκλς
|
|
|
11:00
-
|
AC Ταϊπέι
Ταϊβάν Σίσου
|
|
|
11:00
-
|
Ταϊπάουερ
Χανγκ Γουέν
|
|
|
11:00
-
|
Ταϊβάν Στιλ
Ταϊτσούνγκ Φουτούρο
|
|
|
11:00
-
|
Κάγια
Αζκάλς Ντεβ. Τιμ
|
|
|
11:00
1001
|
Ολίμπικ ΦΚ
Λάιονς ΦΚ
|
|
|
11:30
-
|
Χέρστεντόστερ
Τάρνμπι
|
|
|
11:30
-
|
Πετρζάλκα
Ποβάσκα Μπίστριτσα
|
|
|
11:30
-
|
Σαμορίν
Τατράν Πρέσοφ
|
|
|
11:30
-
|
Άλταχ ΙΙ
Ρόθις
|
|
|
11:30
1002
|
Στουρμ Γκρατς II
Ραπίντ Βιέννης ΙΙ
|
|
|
11:30
1351
|
Σπάρτα Πράγας Β'
Βίσκοφ
|
|
|
12:00
-
|
Μπρισμπέιν Στράικερς
Καμπουλτιούρ
|
|
|
12:00
-
|
Μπόρνεο Σαμαρίντα
Πέρσιμπ Μπαντούνγκ
|
|
|
12:00
1003
|
ΦΚ Τόκιο
Σιμίζου
|
|
|
12:00
1004
|
Μπάουμπλιτζ Ακίτα
Μίτο Χόλιχοκ
|
|
|
12:00
1352
|
Τουάν Του Πχου Θχο
Κονγκ Αν Ναν Νταν
|
|
|
12:30
-
|
Ουράλ ΙΙ
Νόστα Νοβοτρόιτσκ
|
|
|
12:30
1355
|
Γιανγκ Λάιονς
Τανγιόνγκ Παγκάρ Γιουν.
|
|
|
13:00
-
|
Σκιερβόι
Λόρενσκογκ
|
|
|
13:00
-
|
Νοβοσιμπίρσκ
Τορπέντο Μιάς
|
|
|
13:00
-
|
Τρόμσο (Γ)
Χόνεφος (Γ)
|
|
|
13:00
-
|
Τιμ TG FF (Γ)
Μαλμπάκεν (Γ)
|
|
|
13:00
1005
|
Καβασάκι
Γιοκοχάμα Μαρίνος
|
|
|
13:00
1006
|
Σαγκάν Τοσού
Τζούμπιλο Ιβάτα
|
|
|
13:00
1007
|
Σόναν Μπελμάρε
Χοκάιντο Σαπόρο
|
|
|
13:00
1008
|
Ροάσο Κουμαμότο
Τοτσίγκι
|
|
|
13:00
1009
|
Θέσπα Κουσάτσου
Σίμπα Ισιχάρα Γιουνάιτεντ
|
|
|
13:00
1010
|
Τζέονμπουκ
Ουλσάν HD
|
|
|
13:00
1011
|
Τσουνγκνάμ Ασάν
Γκουανγκτζού
|
|
|
13:00
1012
|
Φεϊρένσε
Εστρέλα Αμαδόρα
|
|
|
13:00
1353
|
Κουάνγκ Ναμ
Ντακ Λακ
|
|
|
13:15
1013
|
Χρόνινγκεν
Φόλενταμ
|
|
|
13:15
1014
|
Τσβόλε
Ντε Γκράαφτσαπ
|
|
|
13:30
1015
|
Νταεγού
Ίντσεον Γιουν.
|
|
|
13:30
1016
|
Νταετζεόν Χάνα Σίτιζεν
Μπουσάν Ι Παρκ
|
|
|
13:40
1017
|
Τίσχι 71
Ποντμπεσκίτζιε
|
|
|
14:00
-
|
Μπρατβάαγκ
Φρίγκ
|
|
|
14:00
-
|
Ινστράντενς
Μπιάσεν
|
|
|
14:00
-
|
Φορτούνα Άλεσουντ (Γ)
Κλεπ (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Βίλντμπεργκ (Γ)
Οντένσε Q (Γ)
|
|
|
14:00
-
|
Μαχαρλίκα
Γιουνάιτεντ Σίτι
|
|
|
14:00
373
|
Ντόρτμουντ Β
Ίνγκολσταντ
|
|
|
14:00
1018
|
Τουλούζ
Νις
|
|
|
14:00
1020
|
Νάεστβεντ
Χόμπρο
|
|
|
14:00
1021
|
Χιμπέρνιαν
Χαρτς
|
|
|
14:00
1022
|
Έστερσουντ
Λαντσκρόνα
|
|
|
14:00
1354
|
PVF-Κονγκ Αν Νχαν Νταν
Μπα Ρία Βουνγκ Τάου
|
|
|
14:00
1361
|
Σλασκ Βρότσλαβ ΙΙ
Πολόνια Βαρσοβίας
|
|
|
14:00
1365
|
Μπέρλινερ
Γκρειφσβάλντερ
|
|
|
14:00
1366
|
Μπλάου Βάις Λόχνε
Φοίνιξ Λούμπεκ
|
|
|
14:00
1367
|
Λοκομοτίβ Λειψίας
Χέρτα Βερολίνου ΙΙ
|
|
|
14:00
1368
|
Μπάμπελσμπεργκ
Τσέμι Λειψίας
|
|
|
14:00
1383
|
Ναμ Ντιν
Χο Τσι Μιν Σίτι
|
|
|
14:00
1384
|
Σονγκ Λαμ Νγκε Αν
Τχαν Χόα
|
|
|
14:00
1385
|
Θίστιντ
Άαρχους Φρέμαντ
|
|
|
14:15
-
|
Περσικάμπο 1973
Πέρσις Σόλο
|
|
|
14:30
-
|
Σαβεντάλενς
Χόγκανας
|
|
|
14:30
1023
|
Σταντάρ Λιέγης
Σερκλ Μπριζ
|
|
|
14:30
1024
|
Καϊζερσλάουτερν
Ζανκτ Πάουλι
|
|
|
14:30
1025
|
Μαγδεμβούργο
Χόλσταϊν Κίελ
|
|
|
14:30
1026
|
Μπραουνσβάιγκ
Ντάρμσταντ
|
|
|
14:30
1386
|
Χενάν Σονγκσάν Λονγκμέν
Μπεϊτζίνγκ Γκουοάν
|
|
|
14:30
1387
|
Μέιζου Χάκα
Γουχάν Γιανγκτζέ
|
|
|
15:00
-
|
Σέφλε
Στένουνγκσουντς
|
|
|
15:00
-
|
ΙΦΚ Ουπσάλα
Σαντβίκενς ΑΙΚ
|
|
|
15:00
-
|
Σαντ ΙΦ
ΙΦΚ Έστερσουντ
|
|
|
15:00
-
|
Ίλβες (Γ)
ΟΝΣ Ούλου (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Κέγκε (Γ)
Μπρόντμπι (Γ)
|
|
|
15:00
-
|
Τορπέντο Μόσχας
Χίμκι
|
|
|
15:00
-
|
Φεροβιάριο Ντε Λιτσίνγκα
Βιλανκούλο
|
|
|
15:00
-
|
Ματσέτζε Ντε Μαπούτο
Φεροβιάριο Ντε Μπέιρα
|
|
|
15:00
-
|
Φεροβιάριο Νάκαλα
Φεροβιάριο Ντε Μαπούτο
|
|
|
15:00
-
|
Λίγκα Ντεσπορτίβα Μαπούτο
Μπλακ Μπουλς Μαπούτο
|
|
|
15:00
-
|
Μακάμπι Βερολίνου
CFC Χέρτα
|
|
|
15:00
-
|
Γκρίμα
Έινειτ Ρούντολσταντ
|
|
|
15:00
-
|
Αν Ντερ Φάχνερ Χούε
Άινχάιτ Βερνιγκερόντε
|
|
|
15:00
-
|
Ουνιόν Σάντερσντορφ
Ουέρμπαχ
|
|
|
15:00
-
|
Άιχεντε
Ίντερ Τούρκσπορ Κιέλ
|
|
|
15:00
-
|
Τοντεσφέλντε
Χούσουμερ
|
|
|
15:00
-
|
Μπράμπραντ ΙΙ
Οτέρουπ
|
|
|
15:00
-
|
1 ΦΚ Φρανκφούρτης
Χάνσα Ροστόκ ΙΙ
|
|
|
15:00
-
|
Μουράνγκα Σιλ
Γουαζίτο
|
|
|
15:00
1027
|
Άουε
Όσναμπρικ
|
|
|
15:00
1369
|
Κάαν-Μάριενμπορν
Κολωνία ΙΙ
|
|
|
15:00
1370
|
Μπάγερν Μονάχου Β’
Βικτόρια Ασχάφενμπουργκ
|
|
|
15:00
1371
|
Άουγκσμπουργκ ΙΙ
TSV Μπούτσμπαχ
|
|
|
15:00
1372
|
Σάλκε ΙΙ
Λίπσταντ
|
|
|
15:00
1373
|
Τεουτόνια 05
Χιλντεσχάιμ
|
|
|
15:00
1376
|
Χοφενχάιμ ΙΙ
Χέσεν Κασέλ
|
|
|
15:00
1377
|
Χαβέλσε
Αμβούργο ΙΙ
|
|
|
15:00
1381
|
Βέρντερ Βρέμης Β
Ντρόχτερσεν Ασέλ
|
|
|
15:00
1382
|
Βορμάτια Βορμς
Οφενμπάχερ Κίκερς
|
|
|
15:00
1388
|
Κανγκζού Μάιτι Λάιονς
Γκουανγκτσού Εβεργκράντε
|
|
|
15:00
1389
|
Κάουνο Ζαλγκίρις
Ριτεριάι
|
|
|
15:15
1028
|
Ζυρίχη
Σιόν
|
|
|
15:15
1029
|
Βαντούζ
Μπελιντσόνα
|
|
|
15:30
1030
|
Ναϊμέγκεν
Τβέντε
|
|
|
15:30
1031
|
Φίτεσε
Φέγενορντ
|
|
|
15:30
1391
|
Γκρέσφορντ Αθλέτικ
Έρμπας Μπρότον
|
|
|
16:00
-
|
Κλεβέ
Τούρου Ντίσελντορφ
|
|
|
16:00
-
|
Νόρτζελαντ (Γ)
Τθι Θίστιντ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Γκόμελ
Άρσεναλ Τζέρζινσκ
|
|
|
16:00
-
|
Τρόμσο ΙΙ
Μιόλνερ
|
|
|
16:00
-
|
Αμαζόν Γκριμστάντ (Γ)
Ασάνε (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Γκραντ Μποντό (Γ)
Όβρεβολ Χοσλ (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Άρνα Μπιόρναρ (Γ)
Αβάλντσνες (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
Μπραν (Γ)
Λιν (Γ)
|
|
|
16:00
-
|
ΙΦΚ Στόκσουντ
Σκίλιεμπο
|
|
|
16:00
-
|
Κρίστιανσταντ
ΙΦΚ Μπέργκα
|
|
|
16:00
-
|
Ρίγα
Μέτα Λου
|
|
|
16:00
-
|
Τούρκσπορ Άουγκσμπουργκ
Μέμινγκεν
|
|
|
16:00
-
|
Αμερθάλ
Ρέγκενσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
16:00
-
|
Γκίφχορν
Λούπο Μαρ. Βόλφσμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Μπέρσενμπρουκ
Άιντραχτ Σέλλε
|
|
|
16:00
-
|
Ροτενμπούργκερ
Χάνσα Λούνεμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Γερμ. Έγκερστορφ-Λάνγκρεντερ
Αρμίνια Αννόβερο
|
|
|
16:00
-
|
Παμπόου
Νοϊστρέλιτζ
|
|
|
16:00
-
|
Σβαρτ Βάις Έσεν
Κρέι
|
|
|
16:00
-
|
Μίρμπους
Ράτινγκεν
|
|
|
16:00
-
|
Μπάουμπεργκ
FSV Ντούισμπουργκ
|
|
|
16:00
-
|
Νέχοφ
Τουρκ Κουτσού Φρίντμπεργκ
|
|
|
16:00
-
|
Έντερσάιμ
ΚΣΒ Μπαουνατάλ
|
|
|
16:00
-
|
Λετζιόν Μαχάτσκαλα
ΣΚΑ Ροστόφ
|
|
|
16:00
-
|
Όρενμπουργκ ΙΙ
Τσελιάμπινσκ
|
|
|
16:00
-
|
Λίβερπουλ U21
Μάντσεστερ Σίτι U21
|
|
|
16:00
-
|
Χίμικ Όγκαστ
Τιουμέν
|
|
|
16:00
-
|
Ρόντινα
Βόλγαρ Άστραχαν
|
|
|
16:00
-
|
Ουφά
Αλάνια Βλαντικαφκάς
|
|
|
16:00
-
|
Πάτενσεν
Χέλσινγκερ
|
|
|
16:00
-
|
Όμβεργκ
Χάμπορν
|
|
|
16:00
-
|
Άχλερστεντ-Ότεντορφ
Σπέλε-Βενχάους
|
|
|
16:00
-
|
Μπλάου Βάις 94 Πάπενμπεργκ
VFL Όλντενμπουργκ
|
|
|
16:00
1032
|
Λέστερ
Μπρέντφορντ
|
|
|
16:00
1033
|
Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ
Μπράιτον
|
|
|
16:00
1034
|
Ανζέ
Ναντ
|
|
|
16:00
1035
|
Λανς
Μπρεστ
|
|
|
16:00
1036
|
Λιλ
Οσέρ
|
|
|
16:00
1037
|
Μονπελιέ
Τρουά
|
|
|
16:00
1038
|
Βερλ
Βάλντχοφ Μανχάιμ
|
|
|
16:00
1039
|
Βέιλε
Νίκομπινγκ
|
|
|
16:00
1040
|
Ράουφος
Στιόρνταλς Μπλινκ
|
|
|
16:00
1041
|
Σογκντάλ
Κφουμ Όσλο
|
|
|
16:00
1042
|
Στάμπαεκ
Μπραν
|
|
|
16:00
1043
|
Βάρτα Πόζναν
Πογκόν
|
|
|
16:00
1044
|
Σκρα Τσεστοτσόβα
Νιετσιέτζα
|
|
|
16:00
1045
|
Σέπσι
UTA Αράντ
|
|
|
16:00
1046
|
Κάλμαρ
ΑΪΚ Στοκχόλμης
|
|
|
16:00
1047
|
Σίριους
Μάλμε
|
|
|
16:00
1048
|
Χάμαρμπι
Σούντσβαλ
|
|
|
16:00
1049
|
Χάλμσταντ
Ντάλκουρντ
|
|
|
16:00
1050
|
Κουόπιο
Χόνκα
|
|
|
16:00
1394
|
ΤS Γκάλαξι
Αμαζούλου
|
|
|
16:00
1396
|
Σαμαξί
Νέφτσι Μπακού
|
|
|
16:00
1401
|
Λα Λουζ
Βίλα Εσπανιόλα
|
|
|
16:05
-
|
Σάλτσμπουργκ
Αλ Ιτιχάντ Τζέντα
|
|
|
16:15
-
|
Ούνιον Νετετάλ
Σόνεμπεκ 1910
|
|
|
16:15
-
|
Νάεστβεντ ΙΙ
Κφουμ BK
|
|
|
16:15
1398
|
Σέντρο Ατλέτικο Φένιξ
Μοντεβιδέο Σίτι Τορκέ
|
|
|
16:30
-
|
Χίλντεν
Μονχάιμ
|
|
|
16:30
-
|
Περσίτα Τειντζέρανγκ
Ντέβα Γιουνάιτεντ
|
|
|
16:30
-
|
Μπαγιανγκάρα
Περσεμπάγια Σουραμπάγια
|
|
|
16:30
-
|
Τεουτόνια Στ. Τόνις
Σόνσμπεκ
|
|
|
16:30
-
|
Τους Κίρτσμπεργκ
Πφέντερσχάιμ
|
|
|
16:30
1051
|
Στουτγκάρδη
Λειψία
|
|
|
16:30
1052
|
Κισβάρντα
Μεζοκοβέζντι Ζόρι
|
|
|
16:30
1392
|
Κάρντιφ Μετροπόλιταν
Νιουτάουν
|
|
|
16:30
1393
|
Σχιρκ
Μπάλα Τάουν
|
|
|
16:30
1406
|
ΦΚ Βαν
ΒΚΜΑ Γιερεβάν
|
|
|
17:00
-
|
Ντιναμό Σάμαρκαντ
Νασάφ Καρσί
|
|
|
17:00
-
|
Τίλερ
Μπόντο Γκλιμτ ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Μιοντάλεν ΙΙ
Χάρσταντ
|
|
|
17:00
-
|
Τριγκ Λάντε
Γιούνκερεν
|
|
|
17:00
-
|
Φερνάντο Ντε Λα Μόρα
Σπορτίβο Τρινιντένσε
|
|
|
17:00
-
|
Ρούμπιο Νίου
Ατλέτικο Κολεγιάλες
|
|
|
17:00
-
|
Λα Σαράζ-Εκλεπένς
Μοντέ
|
|
|
17:00
-
|
Μοντόρφ
Χόστερτ
|
|
|
17:00
-
|
Ντίφερντανζ 03
Ρασίνγκ Ουνιόν
|
|
|
17:00
-
|
Φόλα Ες
Ούνα Στράσεν
|
|
|
17:00
-
|
Ολντενμπέργκερ
Βέιτσε Φλένσμπουργκ ΙΙ
|
|
|
17:00
-
|
Κούμπαν Χόλντινγκ
Φόρτε Ταγκανρόγκ
|
|
|
17:00
-
|
Μπιαλόγκ
Σπάρτακ Νάλτσικ
|
|
|
17:00
-
|
Καμάζ
Κράσνονταρ 2
|
|
|
17:00
-
|
Βόλγα Ουλιανόβσκ
PFC Κούμπαν
|
|
|
17:00
-
|
Ντιφενσόρες Προνουντιαμέντο
Ουνιόν Σαντσάλες
|
|
|
17:00
-
|
Μόντερκαντζ
Βικτόρια Ροσπόρτ
|
|
|
17:00
-
|
Κάερζενγκ 97
Βίλτζ 71
|
|
|
17:00
-
|
Πόρταλμπαν Γλέτερενς
Βέβι Σπορτς 05
|
|
|
17:00
1054
|
Γάνδη
Βέστερλο
|
|
|
17:00
1055
|
Κοπεγχάγη
Μπρόντμπι
|
|
|
17:00
1056
|
Νταντί Γιουνάιτεντ
Λίβινγκστον
|
|
|
17:00
1057
|
Μλάντα Μπόλεσλαβ
Γιάμπλονετς
|
|
|
17:00
1058
|
Μπουντεγιόβιτσε
Σπάρτα Πράγας
|
|
|
17:00
1059
|
Σλοβάτσκο
Χράντετς Κράλοβε
|
|
|
17:00
1363
|
Χούτνικ Κρακοβίας
Σιάρκα Τάρνονμπζεγκ
|
|
|
17:00
1364
|
Λεχ Πόζναν ΙΙ
Κότβισα Κόλομπρεγκ
|
|
|
17:00
1407
|
Καγιανίν Χάκα
Κοκόλα GBK
|
|
|
17:00
1411
|
Μπραζίλ Πελότας
Κονφιάνσα
|
|
|
17:00
1417
|
Β68 Τοφτίρ
Σκάλα
|
|
|
17:00
1418
|
ΗΒ Τόρσχαβν
AΒ Αργκίρ
|
|
|
17:00
1419
|
Ρούναβικ
ΕΒ Στρέιμουρ
|
|
|
17:30
-
|
Κρίλια Σοβετόβ
Ντιναμό Μόσχας
|
|
|
17:30
1060
|
Βασιλεία
Γιούνγκ Μπόις
|
|
|
17:30
1061
|
Λουγκάνο
Λουκέρνη
|
|
|
17:30
1062
|
Λωζάνη
Λοζάν Ουσί
|
|
|
17:30
1063
|
Σάντα Κλάρα
Κάζα Πία
|
|
|
17:30
1064
|
Μορεϊρένσε
Βιλαφρανκουένσε
|
|
|
17:45
1065
|
Άλκμααρ
Γκόου Αχέντ Ιγκλς
|
|
|
17:55
1390
|
Σούντουβα
Πανεβέζις
|
|
|
18:00
-
|
Τούζλα Σίτι
Σλόμποντα Τούζλα
|
|
|
18:00
-
|
Ντιναμό Μινσκ
ΦΚ Μινσκ
|
|
|
18:00
-
|
Μπάτε Μπορίσοφ
Σλάβια Μοζίρ
|
|
|
18:00
-
|
Νόρντικ Γιουνάιτεντ
Κάρλμπεργκς
|
|
|
18:00
-
|
ΙΦΚ Εσκίλστουνα
Ασιρίσκα ΦΦ
|
|
|
18:00
-
|
Λέφσκι Κρούμοβγκραντ
ΤΣΣΚΑ 1948 ΙΙ
|
|
|
18:00
-
|
Βίτοσα
Σπόρτιστ Σβόγκε
|
|
|
18:00
-
|
Ρανκβέιλ
Βόλφουρτ
|
|
|
18:00
-
|
Ντρούζμπα Μαϊκόπ
Τσάικα
|
|
|
18:00
-
|
Ηρακλής
Πανελευσινιακός
|
|
|
18:00
-
|
Καλαμάτα
Ομόνοια Αραδίππου
|
|
|
18:00
-
|
Θύελλα Ραφήνας
Ατρόμητος U19
|
|
|
18:00
1066
|
Αλτάχ
Αούστρια Βιέννης
|
|
|
18:00
1067
|
Ραπίντ Βιέννης
Αούστρια Λουστενάου
|
|
|
18:00
1068
|
WSG Τιρόλ
Αούστρια Κλάγκενφουρτ
|
|
|
18:00
1420
|
Νάρβα Τρανς
Λεβάντια Ταλίν
|
|
|
18:00
1421
|
Σαντιάγο Γουόντερερς
Φερνάντεζ Βιάλ
|
|
|
18:00
1422
|
Λιεπάγια
Άουντα
|
|
|
18:00
1423
|
Ρίγας Σκόλα
Σούπερ Νόβα
|
|
|
18:00
1424
|
Ουμέα
Σολεντούντα
|
|
|
18:05
1069
|
Ρεν
Λοριάν
|
|
|
18:15
1397
|
Σαμπάχ
Σουμγκαγίτ
|
|
|
18:30
-
|
Γέντινστβο Ub
Ραντ Βελιγραδίου
|
|
|
18:30
-
|
Σλόμποντα Νόβι Γκραντ
Σλάβια Σαράγιεβο
|
|
|
18:30
-
|
Ομάρσκα
Ζβιγιέζντα 09
|
|
|
18:30
-
|
Μπρίνιε Γκροσούπιε
Κρσκο
|
|
|
18:30
-
|
Μπόσεκοπ
Λίλεστρομ ΙΙ
|
|
|
18:30
-
|
Μπελτίντσι
Γιάντραν Ντεκάνι
|
|
|
18:30
-
|
Σζεντλορίντσι
ΜΤΚ Βουδαπέστης
|
|
|
18:30
-
|
Ντόρογκι
Γκίρμοτ
|
|
|
18:30
-
|
Μοσονμαγιάροβαρ
Άικα
|
|
|
18:30
-
|
Τσακβάρι
Σιόφοκ
|
|
|
18:30
-
|
Νιρεγκχάζα Σπάρτακους
Χαλάντας
|
|
|
18:30
-
|
Τσερνομόρετς Νοβοροσίσκ
Ντιναμό Σταβροπόλ
|
|
|
18:30
-
|
Σίλεκς Κράτοβο
Ραμποτνίσκι
|
|
|
18:30
-
|
ΑΠ Μπρέρα Στρούμιτσα
Μπρεγκάνλικα Κράουν
|
|
|
18:30
-
|
Ρομπούρ Σιένα
Γκούμπιο
|
|
|
18:30
-
|
Άρης Πετρούπολης
ΑΟ Νέας Αρτάκης
|
|
|
18:30
1070
|
Γουέστ Χαμ
Μάντσεστερ Σίτι
|
|
|
18:30
1071
|
Κολωνία
Σάλκε
|
|
|
18:30
1072
|
Ζαγκλέμπιε Λούμπιν
Λεχ Πόζναν
|
|
|
18:30
1073
|
Σχίντια Ταργκόβιστε
Κλουζ
|
|
|
18:30
1074
|
Ραντόμλζε
ΝΣ Μούρα
|
|
|
18:30
1075
|
Βάρναμο
Τζουργκάρντεν
|
|
|
18:30
1076
|
Μιάλμπι
Έλφσμποργκ
|
|
|
18:30
1077
|
Γιάρο
ΚΠΒ Κόκκολα
|
|
|
18:30
1078
|
Μικελίν
ΕΙΦ Εκένας
|
|
|
18:30
1395
|
Σούπερσπορτ Γιουν.
Τσίπα Γιουνάιτεντ
|
|
|
18:30
1402
|
Ράμπλα Τζούνιορς
Ράσινγκ Μοντεβιδέο
|
|
|
18:30
1408
|
Νάρπες Κραφτ
JS Χέρκουλες
|
|
|
18:30
1425
|
Έιντσβολντ Τερν
Τρομσντάλεν
|
|
|
18:45
-
|
ΟΦΗ
Αστέρας Τρίπολης
|
|
|
18:45
1080
|
Βενέτσια
Άσκολι
|
|
|
18:45
1081
|
Πούσκας Ακαντέμια
Ούιπεστ
|
|
|
18:45
1085
|
Σλίγκο Ρόβερς
Μποέμιαν
|
|
|
19:00
-
|
Φιάρνταμπιγκντ
Αεγκίρ
|
|
|
19:00
-
|
Ρότορ Βολγκογκράντ
Μάσιουκ ΚΜΒ
|
|
|
19:00
-
|
Ντιναμό Μαχατσκαλά
Σινίκ Γιάροσλαβλ
|
|
|
19:00
1082
|
Αλντοσίβι
Ουρακάν
|
|
|
19:00
1083
|
Οντένσε
Άαρχους
|
|
|
19:00
1086
|
Βερόνα
Μπάρι
|
|
|
19:00
1087
|
Κρίστιανσουντ
Μόλντε
|
|
|
19:00
1088
|
Λίλεστρομ
Τρόμσο
|
|
|
19:00
1089
|
Σάντεφιορντ
Βίκινγκ
|
|
|
19:00
1090
|
Στρομσγκόντσετ
Σάρπσμποργκ 08
|
|
|
19:00
1091
|
Χάουγκεσουντ
Γιέρβ
|
|
|
19:00
1092
|
Πούσζκα Νιεπολομίσε
Τσοϊνιτσάνκα Τσοϊνίτσε
|
|
|
19:00
1093
|
Ποντμπρεζόβα
Ντουνάισκα Στρέντα
|
|
|
19:00
1094
|
Σλόβαν Μπρατισλάβας
Σκάλιτσα
|
|
|
19:00
1095
|
Ούλου
Ελσίνκι
|
|
|
19:00
1117
|
Ατλέτικο Μαδρίτης
Γιουβέντους
|
|
|
19:00
1409
|
Ίλβες 2
Ίλβες Κίσατ
|
|
|
19:00
1426
|
Σεζάρ Βαγιέχο
Ατλέτικο Γκράου
|
|
|
19:10
1431
|
Κομουνικασιόνες
Χούστο Ντε Ουρκίθα
|
|
|
19:15
1096
|
Γκιρέσουνσπορ
Άδανα Ντεμίρσπορ
|
|
|
19:15
1097
|
Φατίχ Καραγκιουμρούκ
Αλάνιασπορ
|
|
|
19:30
1098
|
Άντερλεχτ
Σερένγκ
|
|
|
19:55
-
|
Ράντνικ Σουρντούλιτσα
Κολουμπάρα
|
|
|
20:00
-
|
Τράιαλ Κρούσεβατς
Ιμτ Βελιγραδίου
|
|
|
20:00
-
|
Πετροκούμπ
Ντάτσια Μπουιουτσάνι
|
|
|
20:00
-
|
Ζικαράλ Σέρκομπα
Σάρτσι
|
|
|
20:00
-
|
Σουίφτ Εσπεράνζ
Πρόγκρες Νιεντερκόρν
|
|
|
20:00
-
|
Αλ Χιλάλ Ριάντ
Αλμερία
|
|
|
20:00
-
|
Σάντα Λουσία Κοτζ.
Αντίγκουα ΓΦΚ
|
|
|
20:00
-
|
Σότσι
Νίζνι Νοβγκόροντ
|
|
|
20:00
-
|
Ροστόφ
Όρενμπουργκ
|
|
|
20:00
-
|
Μπάλτι
Μιλσάμι
|
|
|
20:00
-
|
Μπεκεσάμπα
Καζινσμπαρισίκα
|
|
|
20:00
-
|
Μπουνταφόκι
Πέκσι Μέτσεκ
|
|
|
20:00
-
|
Κοζαρμισλένι
Τισζακέσκε
|
|
|
20:00
-
|
Γκιόρι Έτο
Ζέγκεντ
|
|
|
20:00
-
|
Γκρέσια
Ντεπορτ. Σαν Κάρλος
|
|
|
20:00
-
|
Χιρόνα
Ρεάλ Σαραγόσα
|
|
|
20:00
1079
|
Λέφσκι Σόφιας
Πιρίν Μπλαγκόεβγκραντ
|
|
|
20:00
1099
|
Ιωνικός
Ατρόμητος
|
|
|
20:00
1100
|
ΚΡ Ρεϊκιαβίκ
Βεστμαναέιαρ
|
|
|
20:00
1101
|
FH Χαφναρφιόρντουρ
ΚΑ Ακουρέιρι
|
|
|
20:00
1102
|
Τολούκα
Τιχουάνα
|
|
|
20:00
1103
|
Μπράγκα
Σπόρτινγκ Λισαβόνας
|
|
|
20:00
1104
|
Πόρτο Β
Κοβίλια
|
|
|
20:00
1105
|
Σλάβια Πράγας
Ζλιν
|
|
|
20:05
1432
|
Λα Νούνθια
Έλτσε
|
|
|
20:15
1106
|
Παλεστίνο
Αουντάξ Ιταλιάνο
|
|
|
21:00
-
|
Χετάφε
Αλμπαθέτε
|
|
|
21:00
-
|
Κοφούτπα
Πουέρτο Γκολφίτο
|
|
|
21:00
-
|
Ατλέτικο Οτάβα
Έντμοντον
|
|
|
21:00
-
|
Σολ Ντε Μάγιο
Φέρο Καρίλ Οέστε Πίκο
|
|
|
21:00
-
|
Σιρθούλο Ντεπορτίβο
Λινίερς Μπαΐα Μπλάνκα
|
|
|
21:00
-
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο
Μπόκα Ουνίδος
|
|
|
21:00
-
|
Λαγκάρτο AC
Αμαζόνας
|
|
|
21:00
-
|
Ρεάλ Νοροέστε
Κάσιας
|
|
|
21:00
-
|
Ούνιον Κομέρσιο
Λος Τσάνκας
|
|
|
21:00
-
|
Βόλος ΝΠΣ
ΠΑΣ Γιάννινα
|
|
|
21:00
1109
|
Βαλερένγκα
Αάλεσουντ
|
|
|
21:00
1110
|
Φέχερβαρ
Χόνβεντ
|
|
|
21:00
1111
|
Γκόρνικ Ζάμπρζε
Ράκοβ Τσεστόχοβα
|
|
|
21:00
1113
|
Σαν Λορέντζο
Εστουδιάντες ντε Λα Πλάτα
|
|
|
21:00
1399
|
Ντανούμπιο
Ντεπορτίβο Μαλντονάντο
|
|
|
21:00
1412
|
Φλορέστα
Καμπινένσε
|
|
|
21:00
1434
|
Φλάντρια
Ντεπορτίβο Μαϊπού
|
|
|
21:00
1435
|
Ντεπορτίβο Μαντρίν
Αλβαράντο
|
|
|
21:10
1108
|
Μπαρτσελόνα
Πούμας
|
|
|
21:15
-
|
Ντάγκλας Χέιγκ
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε
|
|
|
21:15
1112
|
Μάριμπορ
Ολίμπια Λιουμπλιάνα
|
|
|
21:15
1428
|
Ντεπορτίβο Μουνισιπάλ
Σπορτ Μπόις
|
|
|
21:15
1436
|
Ολ Μπόις
Αγκροπεκουάριο
|
|
|
21:30
-
|
Κλέιπολ
Εξουρσιονίστας
|
|
|
21:30
-
|
Αρχεντίνο ντε Μέρλο
Σπορτίβο Ιταλιάνο
|
|
|
21:30
-
|
Πουέρτο Νουέβο
Σεντράλ Κόρδοβα Ροζάριο
|
|
|
21:30
-
|
Ντεσαμπαράντος
Βίλα Μίτρε
|
|
|
21:30
-
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες
Σανσινένα
|
|
|
21:30
-
|
Ολίμπο
Ουρακάν Λας Έρας
|
|
|
21:30
-
|
Ιντεπεντιέντε Νεουκέν
Σπορτίβο Πενιαρόλ
|
|
|
21:30
-
|
Ντεφ. Μπελγκράνο Β.Ρ.
Σπορτίβο Λας Παρέχας
|
|
|
21:30
1114
|
Ουν. Κραϊόβα 1948
Ουνιβερσιτάτεα Κραϊόβα
|
|
|
21:30
1115
|
Σπαρτάκ Τρνάβα
Ζίλινα
|
|
|
21:30
1433
|
Καλαμόντε
Μοντίγιο
|
|
|
21:45
1116
|
Μαρσέιγ
Ρεμς
|
|
|
21:45
1118
|
Ρόμα
Σαχτάρ Ντόνετσκ
|
|
|
21:45
1119
|
Αντάλιασπορ
Γαλατασαράι
|
|
|
22:00
-
|
Μπούντουτσνοστ
Ντέσιτς Τούζι
|
|
|
22:00
-
|
Τσουκαρίτσκι
Σπαρτάκ Σουμπότιτσα
|
|
|
22:00
-
|
Σιρόκι Μπρίγιεγκ
Λέοταρ Τρεμπίνιε
|
|
|
22:00
-
|
Αλ Ιτιχάντ Αλεξάνδρεια
Αλ Αχλί Κάιρο
|
|
|
22:00
-
|
Αρτζεντίνο Μόντε Μεζ
Γιουβεντούδ Ούνιδα Ουνιβ.
|
|
|
22:00
-
|
Ράσινγκ Ντε Κόρντομπα
Γιουβεντούδ Ούνιδα
|
|
|
22:00
-
|
Αμέρικα Νατάλ
Μότο Κλούμπ
|
|
|
22:00
-
|
Παρανά
Πουσό Αλέγκρε
|
|
|
22:00
-
|
Σάντα Κρουζ Ρεσίφε
Τοκαντινόπολις
|
|
|
22:00
-
|
Ιμπίζα Ειβίσα
Μαγιόρκα
|
|
|
22:00
1120
|
Αντβέρπ
Λέουβεν
|
|
|
22:00
1121
|
Παλμέιρας
Γκοϊάς
|
|
|
22:00
1122
|
Φλουμινένσε
Κουιαμπά
|
|
|
22:00
1123
|
Σαλερνιτάνα
Πάρμα
|
|
|
22:00
1124
|
Ντεπορτίβο Πάστο
Ατλέτικο Μπουκαραμάνγκα
|
|
|
22:00
1125
|
Λοκομοτίβα Ζάγκρεμπ
Ριέκα
|
|
|
22:00
1437
|
Σανταμαρίνα
Ατλέτικο Ραφαέλα
|
|
|
22:00
1439
|
Αούκας
Λίγκα Ντε Κίτο
|
|
|
22:00
1443
|
Νασιονάλ Ποτόσι
Μπολιβάρ
|
|
|
22:15
1126
|
Στιαρνάν
Μπρέινταμπλικ
|
|
|
22:15
1127
|
Φραμ Ρέικιαβικ
Βίκινγκουρ Ρέικιαβικ
|
|
|
22:15
1128
|
Μόντσα
Φροζινόνε
|
|
|
22:30
1129
|
Πορτιμονένσε
Μποαβίστα
|
|
|
22:30
1130
|
Τσάβες
Βιτόρια Γκιμαράες
|
|
|
22:30
1438
|
Τσάκο Φορ Έβερ
Ντεφενσ. Ντε Μπελγκράνο
|
|
|
22:45
1131
|
Ουνιόν Εσπανιόλα
Ουνιβερσιδάδ Ντε Τσίλε
|
|
|
23:00
-
|
Αλφόνσο Ουγκάρντε Πούνο
Μολίνος Ελ Πιράτα
|
|
|
23:00
-
|
Χουάν Άουριτς
Ουνιόν Ουαράλ
|
|
|
23:00
-
|
Ακαντέμια Ανζοατεγκουί
Ανγκοστούρα
|
|
|
23:00
-
|
Γιαρακουγιάνος
Ντεπορτίβο Νουέβα Εσπάρτα
|
|
|
23:00
-
|
Λιμπερταντόρ
Μπολιβαρ Σπορτ Κλαμπ
|
|
|
23:00
-
|
Φαουντεϊσιόν Αϊφί
Πετάρε
|
|
|
23:00
-
|
Ντινάμο Ντε Πουέρτο Λα Κρουζ
Ατλέτικο Λα Κρουζ
|
|
|
23:00
-
|
Χίροους Ντε Φάλκον
Ατλέτικο Ελ Βίγια
|
|
|
23:00
-
|
Ακαντέμια Ρέι
Ούλα
|
|
|
23:00
-
|
Γιανέρος Γκουαράνε
Ουρένα
|
|
|
23:00
-
|
Ράγιο Ζουλιάνο
Μαρακάιμπο
|
|
|
23:00
-
|
Ρεάλ Φροντέρα
Τρουχιγιάνος
|
|
|
23:00
1413
|
Ρέμο
Απαρεσιντένσε
|
|
|
23:00
1446
|
Ορσομαρσό
Ατλέτικο Ουίλα
|
|
|
23:00
1448
|
Σολ Ντε Αμέρικα
Κλουμπ Γκουαράνι
|
|
|
23:30
-
|
Κομερσιάντες Ούνιδος
Σάντος Νάζκα
|
|
|
23:30
1139
|
Ιντεπεντιέντε
Ρίβερ Πλέιτ
|
|
|
23:30
1430
|
Σιενσιάνο
Ουνιβερσιτάριο Ντεπόρτες
|
|
|
23:30
1447
|
Φορταλέζα CEIF
Ρεάλ Καρταγένα
|
|
|
00:00
-
|
UCV
Ζούλια
|
|
|
00:00
-
|
Βαλούρ ΦΚ
Γιορκ Γιουνάιτεντ
|
|
|
00:00
-
|
Σαν Ντιέγκο Γουέιβ (Γ)
Κάνσας Σίτι Κάρεντ (Γ)
|
|
|
00:00
-
|
Κολόμπους Κρου ΙΙ
Νιου Γιορκ Σίτι ΙΙ
|
|
|
00:00
-
|
Μουνισιπάλ
Ιζτάπα
|
|
|
00:00
-
|
Ντεπορτίβο Γουαστατούα
Ξιναμπαζούλ
|
|
|
00:00
1133
|
Φορταλέζα
Ιντερνασιονάλ
|
|
|
00:00
1134
|
Ατλέτικο Σαν Λούις
Νεκάξα
|
|
|
00:15
1444
|
Δε Στρόνγκεστ
Ουνιβερσιτάριο Ντε Βίντο
|
|
|
00:30
1400
|
Ντιφενσόρ Σπόρτινγκ
Πενιαρόλ
|
|
|
00:30
1440
|
Ουνιβ. Κατόλικα Κίτο
Ντεπορτίβο Κουένκα
|
|
|
01:00
-
|
Γιάκο
Κιέπος Καμπούτε
|
|
|
01:00
-
|
Σικάγο Ρεντ Σταρς (Γ)
Γκόθαμ ΦΚ (Γ)
|
|
|
01:00
-
|
Ολ Ρέιν (Γ)
Χιούστον Ντας (Γ)
|
|
|
01:00
-
|
Σινσινάτι ΙΙ
Φιλαδέλφεια Γιούνιον ΙΙ
|
|
|
01:00
-
|
Ρίο Μπράνκο Άκρε
Άσα Αλ
|
|
|
01:00
1135
|
Ατλέτικο Μινέιρο
Ατλέτικο Παραναένσε
|
|
|
01:00
1414
|
Μιρασόλ
Βιτόρια Μπαΐα
|
|
|
01:15
1136
|
Κόλο Κόλο
Αντοφαγκάστα
|
|
|
01:30
1449
|
Ολίμπια Ασουνσιόν
Σπορτίβο Αμελιάνο
|
|
|
02:00
-
|
Μπελγράνο
Μίτρε Σαντιάγκο Εστέρο
|
|
|
02:00
-
|
Ρεάλ Εσπάνα
Μοτάγκουα
|
|
|
02:00
-
|
Ορλάντο Πράιντ (Γ)
Έιντζελ Σίτι (Γ)
|
|
|
02:00
-
|
Ίντερ Μαϊάμι ΙΙ
Νιου 'Ινγκλαντ Ρεβολούσιον ΙΙ
|
|
|
02:00
-
|
Τορόντο ΙΙ
Ορλάντο Σίτι ΙΙ
|
|
|
02:00
1132
|
Νιούελς Ολντ Μπόις
Κολόν Σάντα Φε
|
|
|
02:00
1415
|
Βόλτα Ρεντόντα
Φεροβιάριο
|
|
|
02:05
1137
|
Πατσούκα
Τίγκρες
|
|
|
02:10
1138
|
Ατλέτικο Τζούνιορ
Όνσε Κάλντας
|
|
|
02:30
-
|
Εστουντιάντες Μέριντα
Πορτουγκέζα
|
|
|
02:30
1403
|
Σουντ Αμέρικα
Ουρουγουάη Μοντεβιδέο
|
|
|
02:30
1445
|
Αουρόρα
Ουνιβερσιτάριο Ντε Σούκρε
|
|
|
03:00
-
|
Ντιναμό Χιούστον ΙΙ
Σπόρτινγκ Κάνσας Σίτι ΙΙ
|
|
|
03:00
-
|
Ρέβα
Όκλαντ Σίτι
|
|
|
03:00
1441
|
Μπαρτσελόνα Γκουαγιακίλ
Ρούνα
|
|
|
03:00
1451
|
Σάντος Ντε Γκουαπίλες
Γκουανακαστέκα
|
|
|
03:45
1140
|
Νουμπλένσε
Κοκουίμπο Ουνίδο
|
|
|
04:05
-
|
Γουαδαλαχάρα Τσίβας (Γ)
Τολούκα (Γ)
|
|
|
04:05
1141
|
Κλαμπ Αμέρικα
Χουάρεζ
|
|
|
04:15
1142
|
Ντεπόρτες Περέιρα
Ιντεπεντιέντε Σάντα Φε
|
|
|
05:00
-
|
Πόρτλαντ Τίμπερς II
Νορθ Τέξας
|
|
|
05:00
1450
|
Λεόνες Νέγκρος
Βενάδος
|
|
|